Baoji Xinlian Titanium Industry Co, Ltd se nachází v národní High-tech a nové materiály průmysl základnu, která je založena v čínském "Titanium údolí" -Baoji město. Naše společnost je technologický a inovativní podnik specializující se na výzkum, výrobu a obrábění různých výrobků z titanu nebo vzácných kovů.

Naše obchodní oblast zahrnuje: Ti šrouby, Ti šrouby, Ti standardní spojovací prvky, ti tyče, Ti drát, Ti cíl, Ti příruba, různé obráběné Ti komponenty, Ti deska, Ti trubice, lokty a Ti zařízení. Naše výrobky jsou široce používány v oblasti petrochemie, elektrolýzy a galvanizace, lodního mechanismu, odsolování mořské vody, sportovních zařízení a Ti řemesel.

Naše společnost vlastní CNC soustruhy, řezací stroje, hoblovací stroje, děrovací, vyvrtávací stroje, frézky, CNC obráběcí stroje a další mechanická zařízení pro zpracování. Prostřednictvím letů akumulace a vývoje naše společnost vždy provozovala kvalitní přední metodu s důrazem na synchronní aktualizaci technologií a zařízení. Jsme v přísném souladu s národními standardy, mezinárodními standardy a průmyslovými standardy v oblasti techniky, zároveň věnovat pozornost školení a absorbování vynikajících techniků. Aby naše domácí i zahraniční zákazníci uspokojili naši společnost, stále více přidává nová zařízení. V současné době jsou naše obráběcí procesy komplexnější, výrobní kapacita může splňovat různé požadavky na obrábění.

V současné době naše společnost aktivně vstupuje do systému řízení jakosti ISO9001: 2000. Vypracovali jsme veškeré předpisy týkající se nákupu surovin, výrobního procesu, inspekce, dodávky a po prodeji na základě normy ISO. Aby bylo zajištěno, že kvalita výrobků bude akceptována stále více zákazníků.

Baoji Xinlian Titanium Industry Co, Ltd bude držet "Čestný a důvěryhodný, self-zlepšení, kvalita především, usilovat o nejlepší" jako naše vedení filozofie, snažit se spolupracovat s celosvětovými zákazníky v win-win situace, naše vzájemná jasná budoucnost!